Zajęcia i zapisy

by Lindy Szau
Zajęcia i zapisy

Prowadzimy regularne zajęcia z lindy hopa na 6 poziomach zaawansowani, Balboa na 3 poziomach zaawansowania, Collegiate Shag na poziomie średniozaawansowanym, Solo Jazz na poziomie OPEN, taniec afrykański „Afro” na poziomie OPEN. Każdy znajdzie odpowiednią grupę dla siebie! 

ZAPISY:

Lindy Szau Wrocław

GRAFIK:

Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w zajęciach lub warsztatach, a nie potrafisz dobrać dla siebie grupy, napisz do nas na zajecia@lindyszau.pl! Na pewno odpowiemy na pytania dotyczące wolnych miejsc w grupach oraz planowanych nowych kursów. Informacji szukajcie też na naszym facebookowym profilu!

Koszt zajęć to 135 zł/4 zajęcia lub 360 zł/12 zajęć.

Dołącz do nas!

Poziomy

Lindy Hop Insanity

Jesteś stałym bywalcem festiwali i zajęć ponad 3 lat. Nie tylko bardzo dobrze prowadzisz/podążasz, ale również dodajesz swoje wariacje, zaskakujesz partnera, a improwizacja nie sprawia Ci problemu. Umiesz zaproponować dużo od siebie i cieszysz się na kolejne wariacje rytmiczne. Potrafisz kilka trudniejszych choreografii.

Lindy Hop Frenzy

Tańczysz intensywnie już 2 lata i więcej. Zaliczyłeś wiele festiwali, na których poznawałeś trudniejsze wariacje ze Swing Outami i Charlestonem. Nie sprawia Ci problemu nagła zmiana rytmu. Prowadzisz/podążasz pewnie i potrafisz wybrnąć z każdej opresji. Myślisz o nauce Big Apple i Mama’s Stew, a może nawet już coś umiesz 🙂

Lindy Hop Madness

Grupa dla tańczących ponad rok, którzy wsiąknęli w Lindy na dobre. Jesteś bywalcem na festiwalach. Miałeś już naprawdę dużo zajęć, na których mocno szlifowałeś Swing Outy. Podstawowe figury Charlestona nie sprawiają Ci już problemów. Zaczynasz świadomiej tańczyć do muzyki – przedłużać 6-county do 8-countów, podmieniać rock stepy i triple stepy na inne kroki. Gdy słyszysz Shim Shama, już nie obawiasz się pomyłki 🙂 Bardzo możliwe, że poznałeś też inne choreografie (Doin’ The Jive, Jitterbug Stroll).

Lindu Hop 2

Grupa dla tańczących prawie rok. Groove walki i triple stepy nie powinny Ci tutaj sprawiać problemów. Miałeś już pierwsze zajęcia ze Swing Outów i Charlestona. Tutaj będziemy to ostro szlifować 🙂 Bez problemu rozróżniasz 6-count od 8-countu. W międzyczasie poznałeś Shim Shama i ciągle nad nim pracujesz.

Lindy Hop 1+

Grupa dla tańczących już kilka miesięcy lub biorących udział w niedawnych intensywnych warsztatach wprowadzających.

Lindy Hop 1 

„Ja też tak chcę! ”. 

Zajęcia dla osób początkujących.

 

Balboa 3

Tańczysz intensywnie Balboa minimum rok, jesteś bardzo aktywnym uczestnikiem zjazdów weekendowych i dodatkowych warsztatów. Nie masz problemów z szybszym tempem i wariacjami figur podstawowych. W małym palcu masz kroki basic : up hold, down hold, out&in. Ćwiczysz regularnie na zajęciach i potańcówkach fast tempo.

Balboa 2

Jesli tańczysz już około rok, albo intensywnie zapoznałeś się z podstawami wprowadzeniowymi lub uczestniczyłeś w kilku zjazdach Balboa – to poziom dla Ciebie! Znajomość figur come around, toss out w krokach basic „up hold” oraz „down hold”. Fajnie jeśli znasz basic „out and in” i wariacje na nim. Płynnie tańczysz podstawowe figury i poruszasz się komfortowo w tempie do Balboa.

 Balboa 1

Chcesz nauczyć się tanczycy do szybszego tempa? Świetnie trafiłeś!

To zajęcia dla osób, które nigdy nie miały styczności z Balboa, a bardzo chcą zacząć tańczyć ucząc się od totalnego 0. To również poziom dla osób, które uczestniczyły we wprowadzeniach, ale po tych warsztatach wciąż nie czują się dość komfortowo w tym tańcu.