Zajęcia i zapisy

by Lindy Szau
Zajęcia i zapisy

Prowadzimy regularne zajęcia z lindy hopa na 6 poziomach zaawansowania. Każdy znajdzie odpowiednią grupę dla siebie! Planujemy poszerzyć ofertę o zajęcia z balboa, collegiate shaga oraz solo jazzu.

Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w zajęciach lub warsztatach napisz do nas na zajecia@lindyszau.pl! Na pewno odpowiemy na pytania dotyczące wolnych miejsc w grupach oraz planowanych nowych kursów. Informacji szukajcie też na naszym facebookowym profilu!

Koszt zajęć to 120 zł/4 zajęcia lub 320 zł/12 zajęć.

Dołącz do nas!

Poziomy

LH 5

Jesteś stałym bywalcem festiwali i zajęć ponad 3 lat. Nie tylko bardzo dobrze prowadzisz/podążasz, ale również dodajesz swoje wariacje, zaskakujesz partnera, a improwizacja nie sprawia Ci problemu. Umiesz zaproponować dużo od siebie i cieszysz się na kolejne wariacje rytmiczne. Potrafisz kilka trudniejszych choreografii.

LH 4 

Tańczysz intensywnie już 2 lata i więcej. Zaliczyłeś wiele festiwali, na których poznawałeś trudniejsze wariacje ze Swing Outami i Charlestonem. Nie sprawia Ci problemu nagła zmiana rytmu. Prowadzisz/podążasz pewnie i potrafisz wybrnąć z każdej opresji. Myślisz o nauce Big Apple i Mama’s Stew, a może nawet już coś umiesz 🙂

LH 3

Grupa dla tańczących ponad rok, którzy wsiąknęli w Lindy na dobre. Jesteś bywalcem na festiwalach. Miałeś już naprawdę dużo zajęć, na których mocno szlifowałeś Swing Outy. Podstawowe figury Charlestona nie sprawiają Ci już problemów. Zaczynasz świadomiej tańczyć do muzyki – przedłużać 6-county do 8-countów, podmieniać rock stepy i triple stepy na inne kroki. Gdy słyszysz Shim Shama, już nie obawiasz się pomyłki 🙂 Bardzo możliwe, że poznałeś też inne choreografie (Doin’ The Jive, Jitterbug Stroll).

LH 2

Grupa dla tańczących już kilka miesięcy. Groove walki i triple stepy nie powinny Ci tutaj sprawiać problemów. Miałeś już pierwsze zajęcia ze Swing Outów i Charlestona. Tutaj będziemy to ostro szlifować 🙂 Bez problemu rozróżniasz 6-count od 8-countu. W międzyczasie poznałeś Shim Shama i ciągle nad nim pracujesz.

LH1+

Jeśli brałeś udział w weekendowych warsztatach wprowadzających (6h) lub byłeś na kilku potańcówkach i coś już liznąłeś, to ta grupa jest dla Ciebie.

LH 1 

„Ja też tak chcę!”. 

Zajęcia dla osób początkujących.