Kursy Tańca

Kursy Tańca z Lindy Szau!

Stowarzyszenie Lindy Szau z Wrocławia organizuje regularne kursy Lindy Hop, jednego z najpopularniejszych tańców swingowych na świecie. Obecnie regularne kursy odbywają się w czterech grupach na różnych poziomach zaawansowania.

Nasza oferta skierowana jest do każdego bez wyjątku, liczą się dla nas przede wszystkim dobre chęci! Nie ważne, czy tańczysz od jakiegoś czasu, czy chcesz spróbować czegoś nowego. A może po prostu uwielbiasz muzykę z pierwszej połowy XX wieku i uznałeś, że warto umieć do niej zatańczyć?  Kursy przez nas prowadzone pozwolą Ci poznać Lindy Hopa i tajniki tańca swingowego od podstaw.

taniec lindy hop

 

Jesteśmy otwartą społecznością, która uwielbia taniec, klimat przedwojennej muzyki i Fajfów. Nasze kursy tańca odbywają się w cyklach trzymiesięcznych – oznacza to, że najprościej zapisać się na zajęcia do  grup startujących w styczniu, kwietniu lub październiku ( w wakacje mamy przerwę). Lindy Hop to nie tylko taniec, ale też wspaniałe przeżycia, moc wrażeń i wiele długoletnich znajomości. Przekonaj się o tym wszystkim już dziś – zapraszamy do kontaktu!

Collegiate Shag  i inne tańce

Obecnie nie prowadzimy kursów Collegiate Shaga czy Balboa we Wrocławiu, ale planujemy otworzyć grupy, które zaczną z materiałem od zera w drugiej połowie 2018 roku. Zanim to nastąpi w okresie wakacyjnym zorganizujemy kolejne już we Wrocławiu tzw. „Shag Intro”, gdzie każdy chętny będzie mógł nauczyć się podstaw Collegiate Shaga. Więcej informacji niebawem – a jeśli masz jakieś pytania, po prostu do nas napisz 🙂