Zajęcia i zapisy

by Lindy Szau
Zajęcia i zapisy

Prowadzimy regularne zajęcia z lindy hopa na 6 poziomach zaawansowania. Każdy znajdzie odpowiednią grupę dla siebie! Planujemy poszerzyć ofertę o zajęcia z balboa, collegiate shaga oraz solo jazzu.

Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w zajęciach lub warsztatach napisz do nas na zajecia@lindyszau.pl! Na pewno odpowiemy na pytania dotyczące wolnych miejsc w grupach oraz planowanych nowych kursów. Informacji szukajcie też na naszym facebookowym profilu!

Koszt zajęć to 100 zł/4 zajęcia lub 270 zł/12 zajęć.

Dołącz do nas!

Poziomy

LH Master 

„Lindy hop to moje drugie imię i notorycznie szlifuję warsztat taneczny”.

Można dołączyć do grupy na zaproszenie instruktorów zajęć.

LH 5

„Na taniec poświęcam więcej czasu niż dla własnej rodziny”.
Zajęcia skierowane dla osób tańczących regularnie 2 lata lub nieregularnie 3-4 lata. To grupa dla Ciebie, jeśli: jesteś na niemal każdej potańcówce i masz na swoim koncie wiele festiwali i warsztatów, często wzbogacasz znane Ci figury o własne wariacje inspirowane muzyką, znasz wiele solo jazzowych choreografii (Shim Sham, Doin' The Jive, Jitterbug Stroll, Mama’s Stew) tańczysz je przy każdej możliwej okazji, naturalnie wplatasz kroki jazzowe do swojego tańca, szybko dajesz sobie radę z materiałem na zajęciach.

LH 4 

„Zaczynam uzależniać się od tańca”.

Zajęcia skierowane do osób tańczących regularnie 1,5 roku lub nieregularnie 2-3 lata. To grupa dla Ciebie, jeżeli: znasz choreografię Shim Sham i tańczysz są przy każdej możliwej okazji, a także wplatasz ją do tańca w parze, poznałeś już kilka wariacji na swing oucie oraz swobodnie tańczysz charlestona, poszerzasz wiedzę o muzykalności i bawisz się rytmami, jeździsz na festiwale i warsztaty.

LH 3

„Wiem co to swing out i nie zawaham się go użyć”.

Zajęcia skierowane do osób tańczących regularnie 6-12 miesięcy. To grupa dla Ciebie, jeżeli: znasz podstawowe figury na 6- i 8-count i umiesz je swobodnie przeplatać, uczysz się choreografii Shim Sham oraz poznajesz charlestona, nowy materiał z zajęć chłoniesz jak gąbka i zaczynasz rozumieć co do czego.

LH 2

„Ćwiczę od niedawna i mam apetyt na więcej”.

Zajęcia skierowane do osób tańczący do 6 miesięcy. To grupa dla Ciebie, jeżeli: znasz część podstawowych figur na 6- i 8-count. Dopiero co poznałeś swing out, ale jeszcze do końca się w nim nie czujesz. Chciałbyś umieć swobodnie przeplatać figury w tańcu i nie myśleć co dalej.

LH 1 

„Ja chcę więcej”.

Zajęcia dla osób początkujących.